Ako začať podnikať

Zadarmo si stiahnite e-book:

Z práce som chodila ako „zbitý pes", 
ale PODARILO SA MI TO ZMENIŤ

Odpovedzte si na otázky, vďaka ktorým prepíšete vlastný príbeh.

začíname 5.10.2020
Mastermind skupina
ROZHÝB SVOJ BIZNIS NÁPAD!

Naštartujte vlastné podnikanie v skupine ľudí, ktorí tiež túžia po väčšej slobode a cesta zamestnania im už nevyhovuje.

Viac detailov TU >>>

 

Konzultácia
ROZHÝB SVOJ BIZNIS

Osobné poradenstvo, ako začať a čo všetko spraviť, aby vaše podnikanie bolo úspešné a nezlyhalo hneď na začiatku.

Viac detailov TU >>>

Čo povedali ľudia na spoluprácu so mnou

V Mastermind skupine ROZHÝB SVOJ BIZNIS NÁPAD! som spoznala skvelých ľudí, ktorí sa potrebovali posunúť ďalej v podobných témach ako ja.

Program mal jasnú štruktúru s logickými celkami, ktoré na seba nadväzovali. Na každom stretnutí sme dostali zadanie, ktoré sme mali vypracovať, čím sme lepšie pochopili danú tému a tiež sme sa takto posúvali ďalej. Naše pravidelné stretnutia mi pomohli pozrieť sa na veci z iného uhla. Získala som potrebný nadhľad a vytvorila som si vlastný systém v mojom podnikaní.

Soňa túto skupinu viedla ukážkovo. Má ten dar ukázať vám smer, pomôcť vytvoriť vašu víziu a zároveň vás motivovať. Má nadpriemernú schopnosť vidieť súvislosti medzi vecami a prepájať ich. Jej Mastermind skupinu vrelo odporúčam nielen tým, ktorí s podnikaním začínajú, ale aj tým, ktorí chcú vo svojom podnikaní dosiahnuť ďalšie méty.
Zuzana JojićováDevelopment Consultant & Business Coach, www.ascendco.sk
Z Mastermind skupiny ROZHÝB SVOJ BIZNIS NÁPAD! som získala vypratanú hlavu, štruktúrovanú cestu, ako si ísť za svojím cieľom, podporu a kvalitnú spätnú väzbu, inšpiráciu, nové návyky, poriadok v sebe a fungujúci systém.

Od nadšenca a „snílka“ som sa posunula k step-by-step realizátorovi. Získala som ešte väčší „drive“ a som pánom svojho času. Dáva mi to ešte väčší zmysel, že takto dokážem pomôcť samej sebe, a tým aj celej komunite. Soňa je pre mňa veľkou inšpiráciou, že to ide „zbaviť sa pohodlia korporátu“. Skupina ma zasa inšpiruje, že všetci na sebe makajú a aj ja mám chuť na sebe pracovať a byť príkladom pre svoje deti. Ukázať im, že si treba ísť za svojimi snami.

Inšpirujú ma aj ľudia, o ktorých som sa vďaka tejto skupine dozvedela. Cítim potrebu prispieť do tohto sveta niečím svojím. Naučila som sa zvládať ťažké situácie a robiť si mindmapu. Denne budem praktizovať naučené, kontrolovať si ciele a vytyčovať nové. Zotrvám v návykoch a prečítam si knihy, ktoré mi boli doporučené.
Alexandra Biehlermaterská dovolenka
Na začiatku roka 2018 som sa rozhodol, že rozbehnem podnikanie a vytvorím niečo, pre čo som sa nadchol. Keďže som nevedel, čo všetko je k tomu potrebné, aby sa veci dali do pohybu a moje sny sa premenili na skutočnosť, obrátil som sa na Soňu.

Poznám ju a veľmi dobre viem, že ak by som potreboval s čímkoľvek pomôcť, ona je ten správny človek, ktorý vie vypočuť, zhodnotiť a poradiť, čo, kedy a ako by malo fungovať, aby všetko bolo v poriadku. Preto som sa s mojim zámerom obrátil práve na ňu.

Po rozhovore so Soňou som zistil a pochopil, že ak by som sa pustil do tohto projektu svojou cestou, tak by to bola zdĺhavá a náročná cesta. Absolútne som nemal predstavu, čo všetko je potrebné vedieť a na čo sa zamerať, aby veci fungovali tak, ako majú.

Veľmi jednoduchými a cielenými otázkami mi pomohla vytvoriť mindmapu, vďaka ktorej som sa zamyslel a prehodnotil svoj pohľad na veci potrebné k zrealizovaniu môjho cieľa. Veľmi oceňujem každý rozhovor so Soňou, pretože je to veľký prínos a bez jej pomoci by to bolo veľmi náročné.
Peter Balšan

Ďalšie referencie nájdete TU >>>