PRAKTICKÁ online MASTERMIND SKUPINA

pre štart alebo reštart vášho podnikania

Rozhýb svoj biznis nápad!

Prečo skupina

Témy stretnutí

Ako to funguje

Cena

Prečo sa mám prihlásiť
  • 10 hodín vzdelávania na témy, ktoré vás prevedú zásadnými krokmi pri štarte či reštarte vášho biznis nápadu.
  • 20 – 30 hodín spätnej väzby od mentora a ostatných členov skupiny na výsledky vašej práce na cvičeniach. Odporúčania, kontakty, návrhy, tipy.
  • Inšpiráciu a podporu, pretože všetci členovia skupiny majú rovnaký cieľ – rozhýbať svoj biznis nápad!
  • Prístup k desiatkam rokov životných a pracovných skúsenosti všetkých členov skupiny, pretože vďaka „horúcim kreslám“ vám ich dajú k dispozícii.
  • AHA momenty a riešenia, ktoré by ste bez nadhľadu a spätnej väzby nevideli.
  • Schopnosť v budúcnosti založiť a viesť vlastnú mastermind skupinu.
Témy stretnutí
Mastermind skupina ROZHÝB SVOJ BIZNIS NÁPAD! je určená pre začínajúcich podnikateľov.
Počas 10-tich týždňov spoločne zvládneme tieto témy:

1. V čom chcem podnikať

Vďaka správne položeným otázkam si ľahšie zvolíte predmet podnikania, ktorý vám dáva zmysel, a zároveň vás baví a napĺňa. Venujte čas a energiu podnikaniu, ktoré budete milovať.

2. Prečo chcem podnikať

Spoločne nájdeme dostatočne silný dôvod, ktorý vám v ťažkých chvíľach pomôže vstať z postele, aby ste sa nevzdali. Takto s plným odhodlaním zvládnete všetky možné prekážky.

3. Konám napriek strachu

Naučím vás, ako pracovať so strachom, aby vás neobmedzoval v podnikaní. Strach je emócia, ktorá je súčasťou každého podnikania a neoplatí sa ho ignorovať.

4. Viem, čo chcem (práca s cieľmi)

Pozrieme sa na to, kým ste dnes a kým sa chcete stať. Zistíme aké sú vaše ciele, ako majú vyzerať a čím ich môžete podporiť. Preskúmame kam v podnikaní smerujete, ako sa tam môžete dostať, a aké príležitosti si všímať, aby ste nakoniec vlastné ciele aj dosiahli.

5. Kto neplánuje, plánuje neúspech

Ukážem vám, ako vďaka plánovaniu nevyhnutných aktivít jednoduchšie nájdete cestu za svojimi cieľmi. Navyše, ak sa poučíte z minulosti a neurobíte tie isté chyby, šance na úspech sú oveľa vyššie.

6. Vytvorte si systém

Vybrať činnosti, ktoré vám v podnikaní prinesú najväčší úžitok, je niekedy ťažké. Najmä, keď je ich tak veľa. Nedostatok času mnohých dostáva do stresu. Ak chcete byť kreatívny, produktívny a naplno využiť vlastný potenciál, vytvorte si systém. Jedine tak dosiahnete výsledky.

7. Jednoduchý Biznis plán

Biznis plán je o číslach, ako bude vaše podnikanie fungovať a zarábať. Naučím vás vidieť súvislosti. Konkrétne číslo si spojíte s jasným dôvodom, prečo je to tak. Uvedomíte si, ako využiť silné stránky svojho biznis zámeru, a ako zmierniť tie slabé. Vyberiete si vhodný biznis model pre vaše podnikanie.

8. Test životaschopnosti nápadu

Ak predávate službu alebo produkty, ktoré nikto nechce, strácate čas, peniaze, aj ďalšie vzácne zdroje. Naučím vás, ako si predpoklady a kalkulácie z vášho biznis plánu môžete overiť s realitou. Úspešný podnikateľ vychádza zo spätnej väzby, ktorú dostáva od reálnych zákazníkov.

9. Sústredenie je kľúčové

Ľudia sú veľmi zaneprázdnení. Stále niečo robia, ale výsledky nie sú také, ako by očakávali. Navyše neustále hovoria, ako nemajú čas robiť dôležité veci. Preto s vami budem zdieľať tipy, ako sa sústrediť na podstatné, aby ste mali dostatok síl zrealizovať to, čo ste si naplánovali v predchádzajúcich týždňoch.

10. Krok za krokom a ďalšia cesta

Je čas, aby ste všetko, na čom ste doteraz pracovali, spojili do uceleného podnikateľského projektu. Projekty iných v skupine vás inšpirujú a tiež uvidíte vzájomné prepojenie a možnosti spolupráce.
Mastermind skupina

Rozhýb svoj biznis nápad!

Zanechajte e-mailovú adresu
a buďte medzi prvými, koho do Mastermind skupiny pozvem.

Ako to funguje

Mastermind skupina sa stretne raz za týždeň prostredníctvom ONLINE video hovoru vo vopred dohodnutom termíne. Po dohode sa skupina môže stretávať sa aj osobne.

Ide o 10 stretnutí počas nasledujúcich 10-tich týždňov. Každé stretnutie trvá 2 – 3 hodiny (záleží to od počtu ľudí v skupine). Každú skupinu vediem osobne a pôsobím v nej ako mentor.

Stretnutie skupiny má dve časti: Vzdelávaciu časť a Horúce kreslá. Vo vzdelávacej časti vysvetľujem princípy, uvádzam príklady a objasňujem praktické cvičenia. Vďaka nim budete pracovať na tom, čo by ste chceli pre svoje podnikanie urobiť v súvislosti s danou témou.

Výsledky týchto cvičení bude každý zdieľať na horúcom kresle nasledujúci týždeň. Najprv prebehne zdieľanie, potom spätná väzba od ostatných členov skupiny, čo zaberie približne 10 – 15 minút.

Témy v Mastermind skupine na seba nadväzujú a smerujú k celkovej zmene. Zároveň vás inšpirujú, aby ste na zmenách pracovali aj po skončení tohto 10 týždňového cyklu, napríklad vytvorením vlastnej Mastermind skupiny.

Mastermind je exkluzívna skupina určená len pre 6 ľudí.

ak máte ďalšie otázky ohľadom Mastermind skupiny
Koľko to stojí

650 €

(10 stretnutí v rozsahu 2 – 3 hodín počas nasledujúcich 10 týždňov.)

Skúsenosti ľudí
s Mastermind skupinou

Ako mama 2 detí som sa nemienila vrátiť späť do práce, kde som trávila priveľa času.

Začala som na sebe pracovať. V prostredí dôvery som prekonávala svoje strachy a sústredila sa na svoj cieľSpätná väzba od ostatných bola pre mňa hnacím motorom a to ma posúvalo najviac. 

Soňa mi vždy dala praktické rady, ktoré som aj využila.

Zuzana Komosná

Program mal jasnú štruktúru s logickými celkami, ktoré na seba nadväzovali.

Získala som potrebný nadhľad a vytvorila som si vlastný systém v mojom podnikaní.

Soňa vám pomôže vytvoriť si vlastnú víziu a zároveň vás motivuje. Má nadpriemernú schopnosť vidieť súvislosti medzi vecami a navzájom ich prepájať.

Zuzana Jojićová

Development Consultant & Business Coach, www.ascendco.sk

Za 6 mesiacov od ukončenia skupiny som už zorganizoval 80 hodín workshopov v 6-tich rôznych inštitúciách/firmách. A mám živnosť. 🙂

Čo mi najviac pomohlo? Téma o prekonávaní strachu. Že strach je normálny a treba ho prekonať/prerámcovať. Konkrétne mi to pomohlo v tom, že som začal ľuďom a firmám rozprávať o tom, čo robím a začal som sa “predávať”.

Lukáš Štecák

kouč a trenér (Team collaboration)

Ďalšie referencie nájdete tu >>>
Rozhýbte vlastný biznis už DNES
kliknite na tlačítko „chcem byť v MASTERMIND SKUPINE“