Konzultácia ROZHÝB SVOJ BIZNIS

Túžite po väčšej slobode v práci a uvažujete nad tým,  že začnete podnikať?

Netušíte, ako začať a čo všetko spraviť, aby vaše podnikanie bolo úspešné a nezlyhalo hneď na začiatku?

Chcete mať istotu, že ste sa rozhodli správne a podnikanie je cesta práve pre vás?

Veríte, že život môžete prežiť aj ináč, ako len 8 hodinovým vysedávaním niekde, kde vám práca už nedáva žiaden zmysel.

Neviete to vysvetliť, ale cítite, že chcete oveľa viac. Túžite po práci, v ktorej budete šťastný/á a zároveň pre iných bude užitočná.

Pohrávate sa s myšlienkou, že začnete podnikať, ale obávate sa, či to vôbec zvládnete.

Začnite podnikať bez strachu, že zlyháte. Ukážem vám, ako to môžete dosiahnuť a splniť si tým váš podnikateľský sen.

Aj preto vznikla

Konzultácia - Rozhýb svoj biznis.

Soňa Ondrejková

Volám sa Soňa Ondrejková a verím, že podnikanie prináša do života slobodu a tým mu dáva väčší zmysel.

Preto inšpirujem ľudí a tvorím komunitu podnikateľov, ktorí s vášňou napĺňajú svoje poslanie. Toto je Slovensko, na ktorom chcem žiť.

Pomáham ľuďom premeniť ich nápad a nadšenie na úspešné a fungujúce podnikanie.

Malým a stredným podnikateľom ukazujem jednoduché a účelné riešenia, ako čo najlepšie dosiahnuť vlastné biznis ciele.

Čo vďaka Konzultácii získate

Rozhýb svoj biznis je individuálna konzultácia pre začínajúcich podnikateľov, vďaka ktorej spoločne naštartujeme vaše podnikanie.

  • Ak chcete podnikať, ale zatiaľ netušíte v čom, cez správne položené otázky si ľahšie zvolíte predmet podnikania, ktorý vám dáva zmysel. Vyberte si podnikanie, ktoré budete milovať.

  • Spoločne nájdeme dostatočne silný dôvod, prečo chcete podnikať. O čo by ľudia prišli, keby ste vôbec nezačali? Robili by ste to aj zadarmo?

  • Ukážem vám konkrétne kroky, ako nápad premeniť na fungujúce podnikanie.

  • Pozrieme sa na čísla vášho budúceho podnikania. Aký je váš biznis plán, koľko chcete do podnikania investovať, aká je návratnosť investovaných peňazí, aké sú vaše očakávania ohľadom výšky príjmov a výdavkov, a či existujú nejaké riziká.

  • Otestujeme životaschopnosť vášho nápadu. Zistíte, či je o vašu službu, či produkt záujem. Jedine tak sa vyhnete zbytočnému vyhadzovaniu peňazí.

  • Vyberieme biznis model ideálny pre vaše podnikanie.

  • Naplánujeme nevyhnutné aktivity, vďaka ktorým ľahšie dosiahnete váš vytúžený cieľ.

  • Vytvoríme systém činností, ktoré vám v podnikaní prinesú najväčší úžitok. Presne budete vedieť, na čo sa máte sústrediť, aby ste mali dostatok síl na realizáciu toho, čo ste si naplánovali.

  • Naučím vás, ako pracovať so strachom, aby vás neobmedzoval v podnikaní.

Ako môže Konzultácia vyzerať

Každý, kto chce začať podnikať, má svoje predstavy a nezodpovedané otázky. Preto na Konzultácii - Rozhýb svoj biznis nečakajte všeobecné rady.

Ide o individuálnu konzultáciu, kde prihliadam na konkrétne potreby ľudí a riešim situácie, ktoré začínajúcich podnikateľov najviac trápia.

Ako to celé funguje?

Individuálna konzultácia pre ľudí, ktorí chcú začať podnikať, prebieha osobne alebo prostredníctvom Skype video hovoru vo vopred dohodnutom termíne.

Konzultácia väčšinou trvá v rozsahu 2 až 4 hodín. Záleží na tom, v akom štádiu sa nachádzate, či ste rozhodnutá/ý, že chcete podnikať, ale predmet podnikania ešte nemáte ujasnený, alebo už máte konkrétny nápad, ktorý potrebujete dotiahnuť do úspešného konca.

Ak máte ďalšie otázky ohľadom Konzultácie - Rozhýb svoj biznis, napíšte mi >>>

Čo za to?

Konzultácia - Rozhýb svoj biznis, vďaka ktorej si splníte váš podnikateľský sen, stojí iba:

60 € / hodina

(Individuálna konzultácia zvyčajne trvá 2 - 4 hodiny.)

Som si istá, že sa vám vynaložené peniaze veľmi rýchlo vrátia v podobe fungujúceho biznisu, praktických odporúčaní, jasných krokov, čo treba spraviť na ceste za vašim cieľom, cennej spätnej väzby a inšpirácie.

BONUS

Chcete si byť na 100 % istý/á, že vám dokážem pomôcť? Dohodnite si so mnou konzultáciu, na ktorej mi poviete, čo vám robí skutočné starosti, s čím si na začiatku vášho podnikania neviete rady. 

Úvodnú hodinovú konzultáciu v hodnote 60 € získate ako bonus.

Čo povedali ľudia na spoluprácu so mnou

Na začiatku roka 2018 som sa rozhodol, že rozbehnem podnikanie a vytvorím niečo, pre čo som sa nadchol. Keďže som nevedel, čo všetko je k tomu potrebné, aby sa veci dali do pohybu a moje sny sa premenili na skutočnosť, obrátil som sa na Soňu.

Poznám ju a veľmi dobre viem, že ak by som potreboval s čímkoľvek pomôcť, ona je ten správny človek, ktorý vie vypočuť, zhodnotiť a poradiť, čo, kedy a ako by malo fungovať, aby všetko bolo v poriadku. Preto som sa s mojim zámerom obrátil práve na ňu.

Po rozhovore so Soňou som zistil a pochopil, že ak by som sa pustil do tohto projektu svojou cestou, tak by to bola zdĺhavá a náročná cesta. Absolútne som nemal predstavu, čo všetko je potrebné vedieť a na čo sa zamerať, aby veci fungovali tak, ako majú.

Veľmi jednoduchými a cielenými otázkami mi pomohla vytvoriť mindmapu, vďaka ktorej som sa zamyslel a prehodnotil svoj pohľad na veci potrebné k zrealizovaniu môjho cieľa. Veľmi oceňujem každý rozhovor so Soňou, pretože je to veľký prínos a bez jej pomoci by to bolo veľmi náročné.
Peter Balšan

Ďalšie referencie nájdete TU >>>

Rozhýbte vlastný biznis už DNES

Kliknite na tlačítko "Chcem si dohodnúť Konzultáciu"