Biznis mentoring

DELEGOVANIE ČINNOSTÍ

Vyčerpaní majitelia firiem ma oslovili, aby som im pomohla:

  • analyzovať kompetencie majiteľa firmy,
  • identifikovať chýbajúce činnosti pre úspešné riadenie firmy,
  • vytvoriť priestor pre delegovanie činností.

Aby firma úspešne fungovala, ako majiteľ/ka firmy sa musíte venovať činnostiam, ktoré firmu posúvajú vpred. Nemôžete strácať čas operatívou a rutinnými činnosťami, ktoré zvládne zaškolený pracovník.

Čo získate

Vytvorila som jednoduché cvičenie (prešlo si ním už 40 mojich klientov), vďaka ktorému majitelia firiem:

  • Jasne videli, prečo firme neprinášajú želaný efekt napriek tomu, že v nej týždenne trávia desiatky hodín.
  • Pochopili, na čo sa majú sústrediť, aby konečne dosiahli svoje biznis ciele.
  • Úspešne identifikovali, ktoré činnosti, kedy, a ako delegovať, aby nestratili prehľad vo svojej firme.

Toto je výsledok 2 hodinového poradenstva:

Ako to celé funguje?

Individuálne poradenstvo pre podnikateľov, majiteľov firiem a manažérov prebieha osobne alebo prostredníctvom Skype video hovoru vo vopred dohodnutom termíne.

Konzultácia väčšinou trvá v rozsahu 2 až 4 hodín. Záleží to od témy, s ktorou potrebujete pomôcť.

Ak máte ďalšie otázky ohľadom Biznis mentoringu, napíšte mi >>> 

Čo za to?

Biznis mentoring, s ktorým ľahšie rozhýbete vlastný biznis, stojí iba:

60 € / hodina

(Individuálne poradenstvo zvyčajne trvá 2 - 4 hodiny.)

Som si istá, že sa vám vynaložené peniaze za mentoring veľmi rýchlo vrátia v podobe vyšších objednávok vašej služby, výrobku, či ušetrených nákladov.

BONUS

Chcete si byť na 100 % istý/á, že vám dokážem pomôcť? Dohodnite si so mnou konzultáciu, na ktorej mi poviete, čo vám vo firme robí skutočné starosti.

Úvodnú hodinovú konzultáciu v hodnote 60 € získate ako bonus k Biznis mentoringu.

Čo povedali ľudia na spoluprácu so mnou

So Soňou som sa stretla, lebo som potrebovala urobiť poriadok v cenotvorbe produktov. Keď sme sa spolu rozprávali o fungovaní našej firmy, Soňa zamierila svoje otázky aj smerom k množstvu úloh a kompetencií, ktoré som na seba za tie roky fungovania firmy prevzala.

Vďaka jej cvičeniu, ktoré sme na konzultácií spolu urobili, som pochopila, ktorými činnosťami prinášam firme hodnotu, ktoré by som mala delegovať a na čo sa sústrediť, aby som mala zo svojho podnikania naďalej radosť a necítila sa zahltená a preťažená.

Sonine odporúčania som dala do praxe takmer okamžite. Fungujú a ja som spokojná, že svoj čas venujem zmysluplným činnostiam, ktoré firme pomáhajú rásť.

MSc. Martina Koóšová, PhD.www.kooswinery.com

Soňu som oslovil, pretože som počul, že vie podnikateľom pomôcť zefektívniť procesy a uvoľniť tak čas pre dôležitejšie veci ako každodenný chod firmy. Po pár konzultáciách som pochopil, že skutočne to, čo je na firme najhodnotnejšie, je know-how, no pokým nie je spísané, nemá až takú veľkú hodnotu.

Na jej podnet som začal písať pracovné postupy a návody, čo nám pomohlo veľmi rýchlo zaučiť nového človeka a ja už nedostávam otázky: "Ako sa robí...?"

Michal HrehušFounder & CEO I Can Academy

Veľmi oceňujem Sonin prístup, pretože vie trefne pomenovať problém, ktorý aktuálne riešim. Samozrejme okrem toho vie navrhnúť efektívne riešenie.

Pomohla mi zorientovať sa v množstve úloh, ktoré som mal pred sebou a jasne nastaviť priority a ciele. Všetko sme pekne rozdelili do kategórii, na ktoré by som sám neprišiel. Po stretnutí so Soňou som mal čistú hlavu a mohol som sa venovať dôležitým úlohám bez toho, aby som rozmýšľal nad niečím iným.

Ľuboš SaboSales director VISIBILITY

Ďalšie referencie nájdete TU >>>

Rozhýbte vlastný biznis už DNES

Kliknite na tlačítko "Chcem Biznis mentoring"